O nas

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Biura Podróży Compass Travel, Biura stworzonego przez ludzi z pasją, podróżników z zamiłowania. Nasze wiedza w zakresie turystyki sprawia, że każdy wyjazd dostarcza niezapomnianych wrażeń, a dzięki doświadczeniu w organizacji dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa na każdej wyprawie.

W ofertach Compass Travel z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: wczasy, wyjazdy weekendowe, obozy młodzieżowe, wycieczki integracyjne, krajoznawcze, incentive, rejsy, obozy narciarskie, wycieczki szkolne, pielgrzymki oraz wyjazdy rodzinne lub przyjacielskie.

Ania

Anna Kruś - właścicielka biura, pilot wycieczek z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wycieczkach dla grup osób dorosłych, dalekich podróżach oraz wyjazdach służbowych. Historia i sztuka to jej największe pasje. Zajmuje się organizacją i realizacją imprez turystycznych, oraz załatwianiem spraw niemożliwych.

Piotr

Piotr Grobelny - doświadczony pilot wycieczek i przewodnik. Specjalizuje się w wymagających wycieczkach i nowatorskich trasach. Jego pasje to zgłębianie historii, czytanie książek oraz bieganie. Zajmuje się planowaniem, organizacją i realizacją imprez turystycznych oraz promocją i rozwojem firmy.

Daria

Daria Walicht - pilot wycieczek oraz animator. Specjalizuje się w wyjazdach dla młodzieży oraz grach i zabawach integracyjnych - posiada bardzo dobre podejście do młodzieży. Jest mistrzynią zakupów, kocha gotowanie, podróże a zwłaszcza wyjazdy narciarskie. Zajmuje się logistyką oraz administracją biura.

Certyfikaty

Signal Iduna

Posiadamy Gwarancję Turystyczną w Signal Iduna Polskim Towarzystwie Ubezpieczeń S.A.

TFG

Opłacamy składki  w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym

Urząd Marszałkowski

Widniejemy w rejestrze Organizatorów oraz Pośredników Turystycznych Marszałka Urzędu Wielkopolskiego pod nr 642