Polska > Dolny Śląsk i Sudety
Wyżywienie: HB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 420 zł/os.

KOTLINA KŁODZKA - JASKINIA NIEDŹWIEDZIA - 3 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:

Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach porannych, przejazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Kopalni Złota - Muzeum Górnictwa i Hutnictwa Złota, podziemny iluminowany wodospad. Przejazd do Lądku Zdrój - zwiedzanie renesansowego rynku, grupa wotywna, ratusz, most św. Jana, Zakład Przyrodoleczniczy „Wojciech” z pijalnią wód. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: 

Śniadanie. Wycieczka pod tytułem "Przygoda w Masywie Śnieżnika" - zwiedzanie Muzeum Kamieni i Minerałów w Stroniu Śląskim, wizyta w Jaskini Niedźwiedziej wraz z filmem o niedostępnych do zwiedzania partiach jaskini, wędrówka szlakiem na Śnieżnik (1425 m n. p. m.) – najwyższy szczyt w Sudetach Polskich, po drodze przerwa w schronisku PTTK na Hali pod Śnieżnikiem. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Międzygórza - Wodospad Wilczki, spacer do Ogrodu Bajek. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub wspólny obiad (dodatkowo płatny). Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 420 zł/os. przy min. 40 uczestnikach.

 

Cena zawiera:

transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników oraz obiadu ostatniego dnia – płatne dodatkowo.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---KOTLINA-KLODZKA---JASKINIA-NIEDZWIEDZIA---3-dni.pdf (0.37 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz