Polska > Podlasie i Lubelszczyzna
Wyżywienie: HB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 459 zł/os.

LUBELSZCZYZNA - 3 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:

Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach porannych, przejazd do Czarnolasu. Zwiedzanie muzeum Jana Kochanowskiego. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, przejazd do Lublina. Zwiedzanie masta z przewodnikiem - Stare Miasto z zabytkową zabudową, Kaplica św. Trójcy na Zamku Lubelskim z wyjątkowymi bizantyjsko - ruskimi freskami. Majdanek - zwiedzanie obozu koncentracyjnego. Przejazd do Nałęczowa - spacer po Parku Zdrojowym, degustacja Nałęczowianki, pałac Małachowskich (z zewnątrz), ławeczka Bolesława Prusa, Chata Stefana Żeromskiego, grobowiec Adasia Żeromskiego. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Kazimierza nad Wisłą. Zwiedzanie miasta renesansu mieszczańskiego, Ściana Płaczu, kościół św. Anny, ruiny zamku i baszta. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub wspólny obiad (dodatkowo płatny). Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 459 zł/os. przy min. 40 uczestnikach.

 

Cena zawiera:

transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników oraz obiadu ostatniego dnia - dodatkowe płatne.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---LUBELSZCZYZNA---3-dni.pdf (0.36 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz