Polska > Mazury
Wyżywienie: HB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 460 zł/os.

MAZURY - 3 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:

Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach porannych, przejazd do Giżycka. Zwiedzanie XIX-wiecznej twierdzy Boyen - znakomicie zachowanego zespołu obronnego, Wieża Ciśnień – najpiękniejsza panorama na jezioro Niegocin, zamek pokrzyżacki, most obrotowy na kanale Łuczańskim (100-tonowy most obracany wyłącznie siłą mięśni). Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, przejazd do Gierłoża. Wizyta w Wilczym Szańcu - pozostałości kwatery Hitlera. Pobyt w Parku miniatur z zabytkami Warmii i Mazur. Rejs statkiem po jeziorze Kisajno - „Łabędzi Szlak Wielkich Jezior Mazurskich”. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Olsztyna – zwiedzanie miasta z przewodnikiem lub spacer z pilotem - Wysoka Brama, pomnik Kopernika, Zamek Kapituły Warmińskiej, stary rynek z ratuszem, Bazylika św. Jakuba. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub wspólny obiad (dodatkowo płatny). Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 460 zł/os. przy min. 40 uczestnikach.

 

Cena zawiera:

transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników oraz obiadu ostatniego dnia - dodatkowo płatne.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---MAZURY---3-dni.pdf (0.36 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz