Polska > Mazowsze
Wyżywienie: HB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 549 zł/os.

WARSZAWA - 3 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:

Wyjazd z Poznania w godzinach porannych, przejazd do Warszawy. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lub spacer z pilotem: Grób Nieznanego Żołnierza, Zamek Królewski, Starówka, Krakowskie Przedmieście.

Opcja: aktywne zwiedzanie centrum w formie gry miejskiej - ciekawej rywalizacji w grupach.

Wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego – zwiedzanie ekspozycji, trójwymiarowy film "Miasto Ruin". Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, wizyta w Centrum Nauki Kopernik wraz z seansem w Planetarium. Zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego – trasa piłkarza. Wizyta w Łazienkach Królewskich - spacer po parku: Pomnik Fryderyka Chopina, Oranżeria, Amfiteatr, lekcja muzealna w Pałacu na Wodzie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Opcja: wizyta w jednym z warszawskich teatrów (szczególnie polecamy Studio Buffo i Teatr Roma).

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie. Pałac Kultury – wjazd na taras widokowy na XXX piętrze - panorama miasta. Wizyta w Złotych Tarasach. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub wspólny obiad (dodatkowo płatny). Przejazd do Żelazowej Woli - wizyta w domu urodzenia słynnego kompozytora, spacer po parku. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 549 zł/os. - przy min. 40 uczestnikach.

 

Cena zawiera:

transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników oraz obiadu ostatniego dnia - dodatkowo płatne.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---WARSZAWA---3-dni.pdf (0.37 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz