Polska > Pomorze zachodnie
Wyżywienie: HB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 429 zł/os.

WYSPA WOLIN - 3 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:

Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach porannych, przejazd do Szczecina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lub spacer z pilotem - Zamek Książąt Pomorskich, (z zewnątrz), Archikatedra Św. Jakuba Apostoła - wejście na wieżę widokową, ratusz, Kamienica Loitzów, Wały Chrobrego.

Opcja: przejazd do Recławia. Zwiedzanie z przewodnikiem Skansenu Słowian i Wikingów, zajęcia edukacyjne.

Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, przejazd do Wolińskiego Parku Narodowego. Spacer nad Jezioro Turkusowe. Wizyta w pokazowej zagrodzie Żubrów. Wejście na Górę Gosań (95 m n. p. m.) - punkt widokowy na najwyższym wzniesieniu polskiego wybrzeża. Przejazd do Międzyzdrojów - spacer Aleją Gwiazd, Galeria Figur Woskowych, molo. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, przejazd do Świnoujścia. Zwiedzanie Fortu Gerharda w formie przyspieszonego przeszkolenia wojskowego, w towarzystwie pruskich żołnierzy, ognisko z pieczeniem kiełbasek na terenie fortu. Przeprawa promowa do centrum Świnoujścia. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub wspólny obiad (dodatkowo płatny). Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 429 zł/os. przy min. 40 uczestnikach.

 

Cena zawiera:

transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników oraz obiadu ostatniego dnia - dodatkowo płatne.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---WYSPA-WOLIN---3-dni.pdf (0.37 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz