Polska > Pomorze
Wyżywienie: zgodnie z ofertą
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 429 zł/os.

KASZUBY - ŁEBA - 3 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:
Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach porannych, przejazd do Szymbarku. Wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu - „dom do góry nogami”, Dom Sybiraka, Dwór Salino, Dom Harcerza oraz najdłuższa deska świata. Spacer na wieżę widokową im. Jana Pawła II, na szczycie wzgórza Wieżyca. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie, przejazd do Słowińskiego Parku Narodowego. Przejażdżka meleksami do Wydmy Łąckiej, spacer po wydmach oraz plaży. Przejazd do Łeby - spacer po mieście (port, przystań, deptak). Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, zajęcia integracyjne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wdzydz Kiszewskich. Zwiedzanie Kaszubskiego Parku Etnograficznego oraz lekcja edukacyjna np. nauka j. kaszubskiego. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub wspólny obiad (dodatkowo płatny). Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

Cena: od 429 zł/os. przy min. 40 uczestnikach.

 

Cena zawiera:
transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja, 1x ognisko z pieczeniem kiełbasek), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników oraz obiadu ostatniego dnia - dodatkowo płatne.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---KASZUBY-–-ŁEBA---3-dni.pdf (0.37 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz