Polska > Pomorze zachodnie
Wyżywienie: FB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 12 dni
1725 zł/os.

KOLONIA I OBÓZ - STYLIŚCI I STYLISTKI - MIELNO

Mielno to nie tylko piaszczysta plaża, błękitne morze i promieniste słońce, ale miejscowość oferująca wiele atrakcji. W kresie letnim odbywa się tu wiele kulturalnych i sportowych imprez. Atrakcyjne położenie między Morzem Bałtyckim a Jeziorem Jamno gwarantuje niezapomniane wrażenia.

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Wypoczynkowy „Bałtyk” – obiekt usytuowany tuż za wydmami nadmorskimi, obok wejścia na plażę. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 4-os. z łazienkami. Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe do siatkówki, koszykówki, plac zabaw, tenis stołowy, miejsce na ognisko i grill oraz kryty basen. Ponadto dwie duże sale, słoneczny taras z leżakami oraz mini siłownia na świeżym powietrzu.

WYŻYWIENIE
Cztery posiłki dziennie(śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną

TRANSPORT
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków - Katowice -Częstochowa - Łódź - Mielno. Możliwość wyjazdu z Wrocławia, Warszawy i Poznania za dodatkową opłatą +50 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

WIEK UCZESTNIKÓW
Kolonia – 10 - 13 lat
Obóz – 14 - 16 lat

CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, ratownika, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł

PROGRAM
- ABC Młodego Stylisty – pogawędka na temat pracy stylisty, makijażysty.

- Nauka i wykonywanie makijażu – na specjalnie przygotowanych szablonach z zastosowaniem profesjonalnych palet.

- Historia mody w pigułce – jak zmienia się świat mody.

- Kreacje-wariacje – tworzenie niepowtarzalnych stylizacji.

- Warsztaty fryzjerskie – zostań stylistą fryzur.

- Zostań projektantką/em mody – projektowanie stylizacji na różne okazje.

- Warsztaty artystyczne – projektowanie i wykonywanie biżuterii.

- Stylizacja paznokci – malowanie i zdobienie paznokci.

- Co znaczy miła aparycja? – jak stworzyć wizerunek adekwatny do sytuacji.

- Stylista wnętrz – zaprojektujmy unikatowy przedmiot do mieszkania – zabawa z masą solną.

- „W zdrowym ciele zdrowy duch” – codzienne zajęcia fitness; zdrowe żywienie; mądre odchudzanie, piramida żywieniowa.

- Pokaz mody zakończony balem Młodych Stylistów i Stylistek.

Pakiet dodatkowych atrakcji:
- PLAY PARK! – Wizyta w parku trampolin - 2h aktywnych zajęć na trampolinach, skoczni snowtubingowej oraz w basenach z gąbkami.

- PARK LINOWY „TUKAN” - zajęcia w parku linowym na trasie dostosowanej do wieku uczestników. Uczestnicy będą pokonywać przeszkody takie jak: mosty linowe, pomosty, kładki, pale, pajęczyny czy zjazdy na tyrolce.

- SLACKLINE - próba chodzenia i wykonywania tricków na taśmie zawieszonej pomiędzy dwoma punktami o szerokości od 2,5 do 5 centymetrów.

- MIELNO - zwiedzanie miejscowości m.in. spacer Portem Rybackim, Bunkry Mielno– krótka lekcja historii - militarne budowle z okresu II wojny światowej.

Ponadto: 
Zajęcia integracyjne; ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki; korzystanie z krytego basenu w ośrodku 3 x w turnusie, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; imprezy kolonijne i obozowe: Wybory Miss i Mistera kolonii/obozu, Morskie Opowieści – nauka szant.

Fakultatywnie:
Heide Park– wizyta w największym parku rozrywki w północnych Niemczech.

Tropical Islands – tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Niemczech z najdłuższą w skali Niemiec dziką rzeką ze sztucznym nurtem.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---KOLONIA-MIELNO-STYLISCI---12-dni.pdf (0.35 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki