Polska > Jura Krakowsko-Częstochowska
Wyżywienie: FB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 10 dni
od 1850 zł/os.

KOLONIA I OBÓZ - POTRÓJNA ENERGYLANDIA - ZATOR

Zator – to niewielka miejscowość leżąca w województwie małopolskim, która znane jest z dwóch rzeczy. Pierwszą jest hodowla ryb, natomiast drugą – Energylandia – największy park rozrywkowy w Polsce. To stolica polskiej rozrywki, szaleństwa, adrenaliny i dobrej zabawy!

ZAKWATEROWANIE
Western Camp Resort – oddalony zaledwie o 5-minutowy spacer od największego parku rozrywki – Energylandii. Do dyspozycji uczestników klimatyzowane luksusowe, stylizowane domki 4- i 6-osobowe z łazienkami i TV (możliwe łóżka piętrowe i podwójne łóżka z osobną pościelą) oraz indiańskie namioty tipi 3- i 4-osobowe. Te nietypowe namioty posiadają klimatyzację (z opcją grzania i chłodzenia), oświetlenie elektryczne, gniazdka oraz meble. Uczestnicy zakwaterowani w namiotach korzystają z nowoczesnych łazienek zlokalizowanych w pobliżu namiotów. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i badmintona, place zabaw, strefa relaksu z leżakami i hamakami, pola ogniskowe, kino plenerowe, ogród, restauracja, sklep.

WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

TRANSPORT
Autokar/bus z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi,Wrocławia, Poznaniaza dopłatą +50 zł/os.– PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

WIEK UCZESTNIKÓW
Kolonia – 8 - 10 lat
Obóz – 11 - 16 lat

CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie (9 noclegów), wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, 3 wejścia do Energylandii, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

PROGRAM
STREFA ZABAWY
- Na uczestników czeka energetyczne szaleństwo w krainie rozrywki – 3 dni zabawy w Energylandii. Różnorodne strefy rozrywki, w tym strefa basenowa, zapewnią wszystkim niezapomniane chwile i przyprawią o prawdziwy dreszczyk emocji. Z nami nuda się nie uda! :)

STREFA RELAKSU
- „Pół na pół” – uczestnicy dokonują wyboru jak spędzą dzień – leniuchowanie a może energetyczne świrowanie?
- Pokazy kina plenerowego.
- Leżakowanie i hamakowanie.
- Stretching, pilates i joga, czyli relax na świeżym powietrzu – ćwiczenia rozciągające, rozluźniające oraz poprawiające koncentrację.

STREFA WYZWAŃ
- Kowboj, szeryf, indianin – podobieństwa i różnice, quiz: Jak dobrze znasz westernowe postaci?
- Złap Billego – gra terenowa tropem groźnego rewolwerowca.
- Bystre oko– rzut lassem, wędkowanie, konkurs wiedzy wędkarskiej.
- Zostań prawdziwym projektantem – projektowanie i wykonywanie amuletów i łapaczy snów.

STREFA FIT
- ABC FITowca – podstawy fitnessu, pogadanka na temat zdrowej diety i zdrowego trybu życia.
- Jak powinien wyglądać prawidłowy trening? – próba stworzenia własnego planu treningowego i poprowadzenia zajęć.
- TBC –To Będzie Ciężkie? Na pewno się uda. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało, a w szczególności brzuch, pośladki i uda.
- Pojedynki zumbowe na freestylu dla odważnych.

STREFA PRZYJACIÓŁ
- „Podziel się swoją energią” – energetyczne sposoby na spędzenie czasu wolnego i dzielenie się nimi z innymi uczestnikami.
- „Mam tę moc” – odkrywanie własnych dobrych mocy i wartości – gra logiczna połączona z odnalezieniem amuletów przyjaźni, odwagi, braterstwa, pomocy.
- „Piknik Przyjaźni” –ognisko z pieczeniem kiełbasek, tańce i hulańce.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---KOLONIA-ZATOR-3xENERGYLANDIA---10-dni.pdf (0.38 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz