Polska > Małopolska i Tatry
Wyżywienie: FB
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 11 dni
1300 zł/os.

KOLONIA - MAŁA TRANSYLWANIA - MAŁE CICHE

Małe Ciche – to niewielka miejscowość u stóp Tatr. Klimat i kameralna atmosfera Małego Cichego dają możliwość obcowania z niepowtarzalną górską przyrodą, góralską kulturą oraz odpoczynku z dala od turystów.

ZAKWATEROWANIE
Dom Wypoczynkowy „Tatrzańska Grań” – usytuowany w cichym i spokojnym miejscu. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, świetlica, sala gier – ping-pong, piłkarzyki, miejsce na grilla, wyznaczone boisko do siatkówki, trampolina, mały basen letni z podgrzewaną wodą.

WYŻYWIENIE
Cztery posiłki dziennie (śniadanie – bufet, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem+ suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Łodzi, Wrocławia i Poznania.
W prezencie od Gospodarzy 1 raz w turnusie uczestnicy ustalają menu dnia :)

TRANSPORT
Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +50 zł/os.– PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

WIEK UCZESTNIKÓW
Kolonia – 7 - 10 lat
Kolonia – 11 - 13 lat

CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

PROGRAM
DZIELNI – SAMODZIELNI!
Podczas trwania kolonii dzieci będą uczone wszelkich czynności pomagających w codziennym usamodzielnianiu się. Poprzez gry i zabawy koloniści nauczą się lub udoskonalą swoje umiejętności w takich dziedzinach jak: poranna i wieczorna toaleta, mycie zębów, czesanie się, umiejętność dobierania właściwej garderoby do warunków pogodowych, sznurowanie butów, składanie ubrań, ścielenie łóżka. Akcja wzbogacona o savoir-vivre – dobre maniery w domu, w szkole, na wycieczce, kolonii... - dyskusja + zabawa

KOLONIA MAŁA TRANSYLWANIA - dołącz do niezwykłej przygody w świecie mniejszych i większych stworków. Czeka na Ciebie mnóstwo zabawy i niezapomnianych wrażeń.

- Transylwania - a gdzie to? Poznanie mapy świata, wakacje marzeń – zajęcia plastyczne; wyrobienie paszportu Małej Transylwanii.

- Nie taki potwór straszny jak go malują – quiz z nagrodami dotyczący wiedzy o bajkowych potworkach i śmiesznych sytuacjach.

- Dzień Transylwanina – zabawa, w której uczestnicy poznają takie wartości jak koleżeństwo, bohaterstwo czy dobry uczynek; projektowanie pocztówki do rodziców.

- Potworkowa transformacja– zabawa w zamianę dobra w zło - zajęcia aktorskie.

- Nie zbłądź jak Jonathan! – terenoznawstwo, sztuka kamuflażu, poszukiwanie śladów „leśnych potworków”, podstawowe wyposażenie podróżnika.

- Z wizytą u Hrabiego Drakuli– savoir-vivre przy stole; zasady zdrowego odżywiania.

- Straszna kuchnia– przygotowanie trzęsącego się deseru i menu na bal u Drakuli.

- Zaplanuj swoje 118 urodziny – ABC dobrej imprezy: o czym należy pamiętać aby każdy z gości czuł się dobrze, składanie specjalnych życzeń, wycinanie i tworzenie oryginalnych kartek, lista niezbędników dobrej zabawy.

- Nauka latania– konstruowanie latawców w kształcie bajkowych bohaterów.

- „Potworny” Pokaz Mody – projektowanie i wykonanie „potwornych” strojów i biżuterii; makijaż a'la zombie; Drakula czy Frankenstein – wykonywanie charakteryzacji.

- Uwolnij Mavis– gra terenowa.

- Nocna pogawędka – wieczór baśni, legend i opowiadań połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

- Galaretkowaty stworek – rozciąganie, relaks oraz gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu; ćwiczenia rozciągające, rozluźniające i poprawiające kondycję.

- Wieczory Dennisa – projekcje filmów: „Hotel Transylwania”, „Potwory i Spółka”, „Potworna rodzinka”.

PONADTO:
Wycieczka autokarowa na baseny termalne (2-godzinny pobyt); wycieczka do Bacówki – pokaz wyrabiania sera i degustacja serków podhalańskich; ognisko z pieczeniem kiełbasek; warsztaty tworzenia zwierząt z siana; warsztaty agroturystyczne.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---KOLONIA-MALE-CICHE-TRANSYLWANIA---11-dni.pdf (0.39 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz