Zagranica > Hiszpania
Wyżywienie: FB
Dojazd: Samolot
Czas wycieczki: 11 dni
3019 zł/os.

OBÓZ - LLORET DE MAR - SAMOLOT

Lloret de Mar – kurort turystyczny położony na niezwykle pięknym wybrzeżu Costa Brava w Katalonii. Znajduje się 70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Przepiękna żwirkowa plaża, lazurowa woda Morza Balearskiego, promenada, liczne kluby i puby, niesamowita atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na turystów. Najbardziej popularne dyskoteki w Lloret de Mar to: Tropics, Revolution, Colossos, XTRA Lloret de Mar (wejście na dyskoteki od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 35 EUR - min. 5x).

ZAKWATEROWANIE
Hotel SAMBA 3* – obiekt położony ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. Do dyspozycji uczestników pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. W hotelu znajduje się duży basen (leżaki i parasole przy basenie bezpłatne), bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, odpłatnie: sejf, automaty do gier, bilard, sala gier. Na terenie obiektu prowadzone są animacje.

WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej, woda niegazowana do posiłków (kuchnia hiszpańska). Pierwszy posiłek kolacja w formie „zimnej płyty” w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT
Samolot / linie lotnicze VUELING. Przelot Kraków - Barcelona El Prat - Kraków.

WIEK UCZESTNIKÓW
Obóz – 14-16 lat
Obóz – 17-19 lat

CENA ZAWIERA
10 noclegów, wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, hiszpańską opiekę medyczną, przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłatę za bagaż rejestrowany do 23 kg oraz bagaż podręczny do 5 kg, opłaty lotniskowe, opłatę za transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena z Krakowa. Dopłata za wyjazdy z miast: Katowice +50 zł, Warszawa +200 zł, Wrocław +170 zł, Łódź +170 zł, Poznań +200 zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

WAŻNE INFORMACJE
- prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
- uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika,
- godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
- osoby powyżej 16-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt.,

PROGRAM
1 dzień: Zbiórka uczestników na lotnisku Kraków Balice. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Barcelony ok. godz. 21:20. Planowany przylot na lotnisko w Barcelonie ok. godz. 00:10. Transfer do Hotelu SAMBA 3* w Lloret de Mar. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja w formie „zimnej płyty”, nocleg.

2 -10 dzień: Pobyt w Lloret de Mar (łącznie 10 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze wycieczki po Lloret de Mar, korzystanie z basenu na terenie hotelu pod opieką ratownika (10:00-19:00), bezpłatne korzystanie z leżaków i parasoli przy basenie, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkursy, gry i zabawy, korzystanie z infrastruktury hotelu tj. boisko do siatkówki, ogród, kącik internetowy (odpłatnie), mini sala gier (bilard, liczne automaty do gier - odpłatnie), animacje dla młodzieży w hotelu w ciągu dnia, m.in.: Petanca – gra sportowa z użyciem metalowych piłek, zabawy na basenie, aquagym – ćwiczenia sportowe w wodzie, volleyball – rozgrywki w piłce siatkowej, dardos – indywidualna lub zespołowa gra – rzuty lotkami do celu, lekcje tańca hiszpańskiego oraz animacje po kolacji, m.in. muzyka CD, nauka tańca hiszpańskiego, Show Tropical, karaoke, pokaz papug. Wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (wejście na dyskoteki od 16 lat, wymagany dokument tożsamości, wstęp ok. 15 EUR jednorazowo lub karnet do jednej dyskoteki ok. 35 EUR - min. 5x). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych).

11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, odebranie suchego prowiantu. Przejazd do BARCELONY – zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, w programie m.in.: słynna ulica La Rambla, baśniowy Parc Guell, Sagrada Familia (z zewnątrz), Wzgórze Montjuic ze stadionem olimpijskim, fakultatywnie Camp Nou (bilet wstępu płatny dodatkowo +25 EUR/os.). Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Barcelony o godz. 18:45. Planowany przylot na lotnisko Kraków Balice o godz. 21:30.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
- REJS DO TOSSA DE MAR – rejs statkiem ze szklanym dnem do słynnego kurortu na wybrzeżu Costa Brava, znanego z jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii średniowiecznej starówki – Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII wieku. Uroku dodaje zabytkom ich otoczenie - skalne urwiska, piaszczyste, złociste plaże i lazurowe morze zapraszające do beztroskiego odpoczynku. Cena ok. 25 EUR+ własne wydatki.

- WATER WORLD – jeden z największych parków wodnych w Europie znajdujący się w Lloret de Mar. Liczne atrakcje wodne - baseny, rwące rzeki, zjeżdżalnie speed i kamikadze, spowodują, iż zabawa w parku wodnym dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Cena ok. 35 EUR+ własne wydatki.

- MARINELAND – to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Dla zwiedzających organizowane są pokazy pływackie delfinów. W ZOO zgromadzono wiele gatunków ptaków, a stojąc w tunelu pod powierzchnią wody zobaczyć można pływające pingwiny i lwy morskie. W parku wodnym można korzystać z rozmaitych zjeżdżalni i basenów. Cena ok. 35 EUR+ własne wydatki.

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta---KOLONIA-HISZPANIA-LLORET-DE-MAR---11-dni.pdf (0.40 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz