Polska > Dolny Śląsk i Sudety
Wyżywienie: zgodnie z ofertą
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 3 dni
od 600 zł/os

SREBRNA GÓRA - WYCIECZKA Z PRZYGODĄ – 3 DNI

SREBRNA GÓRA - WYCIECZKA Z PRZYGODĄ – 3 DNI

Program wyjazdu:

Dzień 1:

Wyjazd z Poznania godzinach porannych.
Przejazd do Srebrnej Góry  - zwiedzanie z przewodnikiem Fortu Donjon , podziemne kazamaty, korona fortu wraz z punktami widokowymi, pokaz strzelania z broni czarnoprochowej.  Zakwaterowanie  w pensjonacie Villa Hubertus lub ośrodku wypoczynkowym Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej w pokojach3-6 osobowych z łazienkami oraz pokojach typu studio, obiad, realizacja programu:  ognisko z pieczeniem kiełbasek jako kolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, realizacja programu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, realizacja programu,  obiad, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych.

 

ZAJĘCIA PROGRAMOWE : 
zjazdy na linach – bezpieczna, ale pełna pozytywnych emocji zabawia. Uczestnicy będą  mogli zjechać z 30-metrowego wiaduktu dawnej kolejki zębatej. To pierwszy krok do poznania technik alpinistycznych. Gwarantujemy wsparcie profesjonalnej kadry, wysokiej jakości atestowany sprzęt, a po ukończeniu zabawy certyfikaty dla wszystkich uczestników.

wspinaczka na sztuczną ściankę – osoby początkujące będą mogły poznać wspinaczkowe ABC od podstaw. Zajęcia  przeprowadzają przeszkoleni animatorzy na ścianie dostosowanej do wieku i możliwości uczestników.

gra terenowa ( do wyboru) -   wyjątkowa zabawa na terenie szlaków pieszych w najbliższej okolicy. Zagadki i zadania, które pozwolą poznać nie tylko historię, ale i przyrodę tego wyjątkowego miejsc lub   podróż wehikułem czasu - to gra, która zabierze uczestników do początków XX wieku. Pozwoli im poznać największe tajemnice miasteczka, dowiedzieć się czy posiadają umiejętność łamania szyfrów. Z całą pewnością nie będą się nudzić!
strzelanie z łuków - przybliżymy jedną z najszlachetniejszych dyscyplin sportu.

orientering- podczas wyprawy szlakiem sztolni dawnych kopalni srebra nauczymy Was posługiwania się kompasem i czytania mapy. Odwiedzimy tunele i sztolnie. Osoby uwielbiające adrenalinę i ekstremalne sytuacje będą mogły zwiedzić kopalnie w niecodzienny sposób – czołgając się w tunelach odwadniających pod szlakiem kolei „zębatej”

zajęcia integracyjne -pole zabaw teambuildingowych – uczestnicy sprawdzą czy uda im się uciec z mokradeł, odwiedzą wieżę mocy a także poznają latający dywan. To jedne z niewielu zabaw, które pozwalają pobudzić kreatywność, ale  również  poznać się uczestnikom z innej strony. To nie tylko sposób na świetną zabawę, ale również na budowanie zaufania oraz umiejętności współdziałania.

 

Cena: Cena: 600 zł/os. przy min. 40 uczestnikach.                                                                                                       

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BONU TURYSTYCZNEGO

 

Cena zawiera:

transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie, bilety wstępów, opiekę animatorów i instruktorów, ubezpieczenie,

 

 

Pobierz opis oferty do druku:

CT-Oferta-Srebrna-Góra-wakacje-z-przygodą--3-dni.pdf (0.39 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki

Dokumenty do pobrania:

Nazwa
Formularz informacyjny RODO dla uczestników wycieczki. Pobierz