Polska > Małopolska i Tatry
Wyżywienie: zgodnie z ofertą
Dojazd: Autokar
Czas wycieczki: 5 dni
od 1150 zł/os.

KRAKÓW- PIENINY-ZAKOPANE–ENERGYLADNIA - 5 DNI

KRAKÓW- PIENINY-ZAKOPANE–ENERGYLADNIA - 5 DNI

Terminy 25-30.09.2022, 03-07.10.2022

 

Program wycieczki:

Dzień 1:

Wyjazd z Poznania, przejazd do Krakowa. 

Spacer z przewodnikiem : Rynek, Kościół Mariacki (z zewnątrz), Sukiennice.

Opcja: Wizyta w muzeum Fabryka Schindlera. 

Opcja: Wizyta w Podziemiach Rynku. 

Przejazd w Pieniny, zakwaterowanie w pensjonacie położonym nieopodal jeziora Czorsztyńskiego Willa ŻeglarSki and Foodmakerzy, www.willazeglarski.pl, słynący z najlepszej kuchni w okolicy, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2:

Śniadanie, piesza wycieczka do Zamku Czorsztyn

Pieniny Challenge, ( gra na orientację z wykorzystaniem mapy i kompasu, przeprawy przez strumyki, rozwiązywanie zagadek w celu odnalezienia tajemniczego Skarbu Czorsztyna). Obiad.

Zabawy sportowe ( przeciąganie liny, kręgle, badminton, skoki w workach etc.)

W razie niepogody zajęcia świetlicowe : kalambury, planszówki, okulary VR. Kolacja oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek

Dzień 3:

Śniadanie + suchy prowiant, Całodzienna wycieczka z przewodnikiem górskim : 

Pieniny - wejście na Trzy Korony przez Górę Zamkową (ruiny zamku i grota Św. Kingi) zejście przez Wąwóz Szopczański do Sromowiec Niżnych. Spływ pontonami  Dunajcem. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 ZAKOPANE:

Śniadanie, zwiedzanie miasta. Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, gdzie pochowani są znamienici Polacy m.in. Kornel Makuszyński, Władysław Hasior, Stanisław Witkiewicz.

Wjazd na Gubałówkę – podziwianie przepięknej panoramy na Tatry, Podhale, Pieniny i Zakopane. Zjazd torem saneczkowym Gravitational Slide.

Zejście na Krupówki, czas na posiłek we własnym zakresie, czas na zakup pamiątek. Spacer pod Wielką Krokwię miejsce wielu wydarzeń sportowych: Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich czy Letnie Grand Prix. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, pożegnalna dyskoteka, nocleg.

 

Dzień 5:

Śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie.

Przejazd do Zatoru, pobyt w Energylandii: pokaz edukacyjny i wszystkie atrakcje Parku Rozrywki (urządzenia rozrywkowe, np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz widowiska edukacyjne, kino i strefa Water Park. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Poznania w godzinach wieczornych – ok. 24:00

 

Cena: 1150zł/os.

Możliwa opcja 4 dniowa : 1000 zł/os. 

Cena zawiera:
transport autokarem turystycznym, zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie (4 x śniadanie, 2 x śniadanie, 2 x obiad, 4 x obiadokolacja), opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie, obowiązkową bezzwrotną składkę z funduszu TFP, TFG podatek VAT.

Pobierz opis oferty do druku:

Olimpijczyk-Oferta---Krakow-Pieniny-Zakopane-Energylandia---5-dni.pdf (0.13 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki