Zagranica > Hiszpania
Wyżywienie: zgodnie z ofertą
Dojazd: Samolot
Czas wycieczki: 5 dni
od 1400 zł/os. + 50 EUR/os.

BARCELONA - COSTA BRAVA - 5 DNI

Program wycieczki:

Dzień 1:

Przelot samolotem z lotniska Poznań-Ławica do Barcelony. Zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta. Spacer do Port Vell, wizyta w fantastycznym Oceanarium. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, zwiedzanie Barcelony: Kościół Sagrada Familia, Park Güell, domy Gaudiego, Wzgórze Montjuic. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, zwiedzanie Barcelony – ciąg dalszy: spacer bulwarami Las Ramblas, dzielnica gotycka z katedrą. OPCJA: przejazd na Camp Nou - największy stadion w Europie, należący do FC Barcelona (na życzenie możliwość zwiedzania stadionu i muzeum, dodatkowo płatne). Czas na zakupy, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4:

Śniadanie, całodzienna autokarowa wycieczka na wybrzeże Costa Brava. Blanes - ogród botaniczny "Marimutra", położony na szczycie góry, z której rozpościera się przepiękny widok. Lloret de Mar - wizyta w największej miejscowości wypoczynkowej na Costa Brava. Tossa de Mar - zwiedzanie jednej z najpiękniejszych w Hiszpanii średniowiecznej starówki Vila Vella oraz fortyfikacji obronnych z XII wieku. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko. Przelot samolotem z Barcelony na lotnisko Poznań-Ławica.

 

Cena: od 1800 zł/os. + 130 EUR przy min. 20 uczestnikach.

 

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w hostelu w Barcelonie (4 noclegi), wyżywienie: 4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja, transfer z i na lotnisko, opiekę wykwalifikowanego pilota, ubezpieczenie, podatek VAT oraz  bezzwrotną składkę TFP i TFG.

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu – kwota 130 EUR przeznaczona jest na pokrycie kosztów biletów wstępu, przewodnika w Barcelonie, biletów na metro, wycieczki na Costa Brava oraz opłat rezerwacyjnych.

- biletu lotniczego - dodatkowo płatny - orientacyjny koszt przelotu w obie strony to ok. 500 – 1000 zł/os. Po zakupieniu biletów dla wszystkich uczestników cena zostanie uśredniona.

Pobierz opis oferty do druku:

Olimpijczyk-Oferta---Barcelona---Costa-Brava---5.pdf (0.13 MB)

Pobierz
Poproś o wycenę tej wycieczki