O nas

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Biura Podróży Compass Travel, Biura stworzonego przez ludzi z pasją, podróżników z zamiłowania. Nasze wiedza w zakresie turystyki sprawia, że każdy wyjazd dostarcza niezapomnianych wrażeń, a dzięki doświadczeniu w organizacji dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa na każdej wyprawie.

W ofertach Compass Travel z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie: wczasy, wyjazdy weekendowe, obozy młodzieżowe, wycieczki integracyjne, krajoznawcze, incentive, rejsy statkiem, obozy narciarskie, wycieczki szkolne, pielgrzymki oraz wyjazdy rodzinne lub przyjacielskie.

Marta

Marta Ptaszyńska - Pilot wycieczek i animator. Specjalizuje się w wyjazdach dla najmłodszych, organizuje też gry miejskie i zabawy integracyjne. Kocha górskie wędrówki i ciekawe książki. Zajmuję się administracją strony internetowej i promocją firmy.

Ania

Anna Kruś - Właścicielka biura, pilot wycieczek z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wyjazdach dla nauczycieli oraz dalekich podróżach. Historia i sztuka to jej największe pasje. Zajmuje się organizacją i realizacją imprez turystycznych, oraz załatwianiem spraw niemożliwych.

Siwy

Maciej Siwiński - Pilot wycieczek, instruktor ZHP. Specjalizuje się w wyjazdach krajoznawczych i integracyjnych na łonie natury, posiada wspaniałe podejście do młodzieży. Uwielbia grę na gitarze i przejażdżki motocyklowe. Zajmuje się organizacją zlotów, festynów, festiwali i innych eventów.

Certyfikaty

Signal Iduna

Posiadamy Gwarancję Turystyczną w Signal Iduna  Polskim  Towarzystwie Ubezpieczeń S.A. 

TFG

Opłacamy składki  w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym

Urząd Marszałkowski

Widniejemy w rejestrze Organizatorów oraz Pośredników Turystycznych Marszałka Urzędu Wielkopolskiego pod nr 642